Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac 195/50 R15 82H

Vredestein Wintrac
Vredestein Wintrac
Vredestein

Vredestein Wintrac195/50 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
195
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692361296
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  80,1 €

Цена по парче

80,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,35 €

Назад кон врвот