Споредете до 4 продукти:

Vredestein Wintrac 185/55 R15 82H

Vredestein Wintrac
Vredestein Wintrac
Vredestein

Vredestein Wintrac185/55 R15 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Vredestein
Ширина:
185
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
8714692361241
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  97,9 €

Цена по парче

97,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,54 €

Назад кон врвот