Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 76 4.80 D8

Vredestein

Vredestein V 764.80 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
4.80
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
8714692081774

Највисока цена:  50,6 €

Цена по парче

50,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот