Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 71 170/60 D8

Vredestein

Vredestein V 71170/60 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
170
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
8714692082115

Највисока цена:  79 €

Цена по парче

79 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,48 €

Назад кон врвот