Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 67 4.00 D8 57A6

Vredestein

Vredestein V 674.00 D8 57A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
57
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8714692081842

Највисока цена:  47,3 €

Цена по парче

47,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот