Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 64 3.50 D6

Vredestein

Vredestein V 643.50 D6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
EAN:
8714692081620

Највисока цена:  24 €

Цена по парче

24 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот