Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 64+ 170/60 D8 71A8

Vredestein

Vredestein V 64+170/60 D8 71A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
170
Висина:
60
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
71
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692244506

Највисока цена:  75,3 €

Цена по парче

75,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,47 €

Назад кон врвот