Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 64+ 160/65 D6 60A8

Vredestein

Vredestein V 64+160/65 D6 60A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
160
Висина:
65
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
Индекс на товар:
60
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8714692256424

Највисока цена:  50,2 €

Цена по парче

50,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,42 €

Назад кон врвот