Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 61 15x6.00 D6 61A6

Vredestein

Vredestein V 6115x6.00 D6 61A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
15x6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
Индекс на товар:
61
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8714692082139

Највисока цена:  53,3 €

Цена по парче

53,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,57 €

Назад кон врвот