Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 60 3.50 D8 52A6

Vredestein

Vredestein V 603.50 D8 52A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
52
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8714692081804

Највисока цена:  37 €

Цена по парче

37 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот