Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 60 3.50 D6 45A6

Vredestein

Vredestein V 603.50 D6 45A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
6
Индекс на товар:
45
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8714692081705

Највисока цена:  35,1 €

Цена по парче

35,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот