Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 54 6.00 D9 95M

Vredestein

Vredestein V 546.00 D9 95M

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
9
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
M
EAN:
8714692082214

Највисока цена:  123 €

Цена по парче

123 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,42 €

Назад кон врвот