Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 54 6.00 D9 85M

Vredestein

Vredestein V 546.00 D9 85M

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
9
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
M
EAN:
8714692082207

Највисока цена:  108 €

Цена по парче

108 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот