Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 52 5.00 D8

Vredestein

Vredestein V 525.00 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
8714692081996

Највисока цена:  60,4 €

Цена по парче

60,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот