Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 47 4.00 D8 70M

Vredestein

Vredestein V 474.00 D8 70M

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
70
Индекс на брзина:
M
EAN:
8714692081934

Највисока цена:  54,5 €

Цена по парче

54,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот