Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 47 3.50 D8 46M

Vredestein

Vredestein V 473.50 D8 46M

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
3.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
Индекс на товар:
46
Индекс на брзина:
M
EAN:
8714692081781

Највисока цена:  42,7 €

Цена по парче

42,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот