Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 40 4.00 D8

Vredestein

Vredestein V 404.00 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
8714692081927

Највисока цена:  61,1 €

Цена по парче

61,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот