Споредете до 4 продукти:

Vredestein V 25 4.00 D8

Vredestein

Vredestein V 254.00 D8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Vredestein
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
8
EAN:
8714692081750

Највисока цена:  56 €

Цена по парче

56 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,25 €

Назад кон врвот