Споредете до 4 продукти:

Vredestein ULTRAC VORTI R 305/30 ZR19 102Y

Vredestein ULTRAC VORTI R
Vredestein ULTRAC VORTI R
Vredestein

Vredestein ULTRAC VORTI R305/30 ZR19 102Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
305
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692277436
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  191,9 €

Цена по парче

191,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,21 €

Назад кон врвот