Споредете до 4 продукти:

Vredestein ULTRAC VORTI R 305/25 ZR20 97Y

Vredestein ULTRAC VORTI R
Vredestein ULTRAC VORTI R
Vredestein

Vredestein ULTRAC VORTI R305/25 ZR20 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
305
Висина:
25
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692291432
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  189,6 €

Цена по парче

189,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,21 €

Назад кон врвот