Споредете до 4 продукти:

Vredestein ULTRAC VORTI R 295/25 ZR20 95Y

Vredestein ULTRAC VORTI R
Vredestein ULTRAC VORTI R
Vredestein

Vredestein ULTRAC VORTI R295/25 ZR20 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
295
Висина:
25
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692291425
ЕУ Етикета:
C
C
72 dB

Највисока цена:  182,1 €

Цена по парче

182,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,06 €

Назад кон врвот