Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti 355/25 ZR24 110Y

Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti355/25 ZR24 110Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
355
Висина:
25
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692326172
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  466 €

Цена по парче

466 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,5 €

Назад кон врвот