Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti 295/35 ZR20 105Y

Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti295/35 ZR20 105Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
295
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692308963
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  238,6 €

Цена по парче

238,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,92 €

Назад кон врвот