Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti 295/30 ZR24 104Y

Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti295/30 ZR24 104Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
295
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692326141
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  425,7 €

Цена по парче

425,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,44 €

Назад кон врвот