Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti 275/45 ZR21 110Y

Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti275/45 ZR21 110Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
275
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692291258
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  212,4 €

Цена по парче

212,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,4 €

Назад кон врвот