Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti 265/50 ZR19 110Y

Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti265/50 ZR19 110Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
265
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692291210
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  322,2 €

Цена по парче

322,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  64,8 €

Назад кон врвот