Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti 265/35 ZR22 102Y

Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein Ultrac Vorti
Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti265/35 ZR22 102Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692291296
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  240 €

Цена по парче

240 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,98 €

Назад кон врвот