Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 335/25 ZR22 105Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+335/25 ZR22 105Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
335
Висина:
25
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505591
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  338,9 €

Цена по парче

338,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  14,92 €

Назад кон врвот