Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 285/30 ZR19 98Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+285/30 ZR19 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
285
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505935
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  211,6 €

Цена по парче

211,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,76 €

Назад кон врвот