Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 275/40 ZR20 106Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+275/40 ZR20 106Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505843
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  165,6 €

Цена по парче

165,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,98 €

Назад кон врвот