Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 275/35 ZR21 103Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+275/35 ZR21 103Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505645
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  233,1 €

Цена по парче

233,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,95 €

Назад кон врвот