Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 275/35 ZR20 102Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+275/35 ZR20 102Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
275
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505799
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  174,6 €

Цена по парче

174,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот