Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 265/45 ZR20 108Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+265/45 ZR20 108Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
265
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505898
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  210,9 €

Цена по парче

210,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,63 €

Назад кон врвот