Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 265/40 ZR21 105Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+265/40 ZR21 105Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
265
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
21
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505683
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  229,8 €

Цена по парче

229,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,8 €

Назад кон врвот