Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 265/35 ZR22 102Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+265/35 ZR22 102Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
22
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505614
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  257,8 €

Цена по парче

257,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,5 €

Назад кон врвот