Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 265/35 ZR19 98Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+265/35 ZR19 98Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
265
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505973
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  196,7 €

Цена по парче

196,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,32 €

Назад кон врвот