Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 255/50 ZR19 107Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+255/50 ZR19 107Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692506116
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  147,4 €

Цена по парче

147,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,63 €

Назад кон врвот