Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 255/45 ZR19 104Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+255/45 ZR19 104Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692506079
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  147 €

Цена по парче

147 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,44 €

Назад кон врвот