Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 255/30 ZR19 91Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+255/30 ZR19 91Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505959
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  174,2 €

Цена по парче

174,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,46 €

Назад кон врвот