Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 245/45 ZR20 103Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+245/45 ZR20 103Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505911
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  198,8 €

Цена по парче

198,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,35 €

Назад кон врвот