Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 245/35 ZR20 95Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+245/35 ZR20 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505812
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  154 €

Цена по парче

154 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,23 €

Назад кон врвот