Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 245/35 ZR19 93Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+245/35 ZR19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505997
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  157 €

Цена по парче

157 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,75 €

Назад кон врвот