Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 245/30 ZR20 90Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+245/30 ZR20 90Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
30
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
90
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692505751
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  186,9 €

Цена по парче

186,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,32 €

Назад кон врвот