Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 235/55 ZR19 101Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+235/55 ZR19 101Y

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
101
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692506130
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  144,9 €

Цена по парче

144,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,7 €

Назад кон врвот