Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Vorti+ 225/40 ZR18 92Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Vorti+225/40 ZR18 92Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
225
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
92
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692506192
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  95,1 €

Цена по парче

95,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1,75 €

Назад кон врвот