Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 255/60 ZR18 112W

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin255/60 ZR18 112W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
255
Висина:
60
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692332470
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
B
C
73 dB

Највисока цена:  128,3 €

Цена по парче

128,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,88 €

Назад кон врвот