Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 245/45 ZR18 100Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin245/45 ZR18 100Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692328794
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
72 dB

Највисока цена:  136,5 €

Цена по парче

136,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,4 €

Назад кон врвот