Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 245/40 R18 97Y

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin245/40 R18 97Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Vredestein
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8714692328008
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  116,6 €

Цена по парче

116,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,75 €

Назад кон врвот