Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 235/55 R18 100V

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin235/55 R18 100V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
V
EAN:
8714692341915
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  109,9 €

Цена по парче

109,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,44 €

Назад кон врвот