Споредете до 4 продукти:

Vredestein Ultrac Satin 235/50 ZR19 99W

Vredestein

Vredestein Ultrac Satin235/50 ZR19 99W

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Vredestein
Ширина:
235
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
99
Индекс на брзина:
W
EAN:
8714692332333
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  132,9 €

Цена по парче

132,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,32 €

Назад кон врвот